Porciunkule 2015 – poutní slavnost s procesím Panny Marie – kostel sv. Františka z Assisi ve Voticích

1 – 2.8.15 Porciunkule – poutní slavnost s procesím Panny Marie – kostel sv. Františka z Assisi ve Voticích

Program: - sobota 1.8. od 20 hod. modlitba sv. růžence u kaple „Božího hrobu“ s procesím se sochou Panny Marie

Neděle 2.8. - 11 hod. slavnostní mše svatá, kterou celebruje Mgr. Libor Bulín probošt kapituly sv.Kosmy a Damiana ve Staré Boleslavi, po mši bude následovat průvod se sochou Panny Marie na náměstí J. Komenského – po mši svaté pohoštění v prostorách severního klášterního křídla /galerie/.

- 18:00 hod mše Svatá v kapli Panny Marie Votické, mariánská pobožnost, celebrovat bude Mgr.
Piotr Adamczyk

Římskokatolická farnost Votice Vás zve na obnovenou tradiční pouť ,,Porciunkule´´.
Nad celou akcí převzal záštitu starosta Votic pan Jiří Slavík00001